Witamy w PW TAGO

Firma nasza zajmuje się produkcją żelu kolagenowego oraz suplementów diety w postaci kapsułek zawierających czysty kolagen. Dla celów produkcyjnych pozyskujemy kolagen z ryb słodkowodnych hodowanych w ekologicznych zbiornikach.

Wszystkie oferowane przez nas produkty są zarejestrowane jako kosmetyki bądź suplementy diety. Produkcja jest oparta na własnej technologii.

Wysoką jakość naszych preparatów zauważyli i docenili klienci zarówno w kraju, jak i zagranicą. Od lat dostarczamy kolagen do aptek, gabinetów kosmetycznych, hoteli, spa oraz innych ośrodków zajmujących się profesjonalnie odnową biologiczną, medycyną sportu, rehabilitacją oraz dermatologią estetyczną.

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Każdy z nas na pewnym etapie życia zaczyna zastanawiać się nad tym jak powstrzymać procesy starzenia się organizmu, jak zachować sprawność i utrzymać dobrą kondycję, wzmocnić odporność na choroby, a przy tym wyglądać młodo i witalnie? Pożądane rezultaty można osiągnąć na wiele sposobów.

Najprostszy i najbardziej naturalny, ale przynoszący korzyści dopiero w dłuższej perspektywie czasowej, polega na prowadzeniu zdrowego trybu życia, opartego na zbilansowanej diecie i aktywności fizycznej. Niektórzy jednak oczekują efektów szybszych i bardziej spektakularnych. Sięgają więc po metody radykalne, poddają się kosztownym operacjom i inwazyjnym zabiegom, zakłócającym homeostazę całego ustroju.

Tworząc linię naturalnych dermokosmetyków i suplementów diety Collagen La Pure, przyjęliśmy założenia, które lokują nas dokładnie pośrodku przedstawionych wyżej nurtów myślenia o zdrowiu i urodzie.

Nasza filozofia zawiera się w słowach: WSPIERAMY I WSPOMAGAMY TO CO NATURALNE.

Preparaty, które oferujemy pozwalają w naturalny i bezinwazyjny sposób skutecznie spowolnić bieg wskazówek zegara biologicznego, a w wielu przypadkach nawet go odwrócić. Prowadzony na bieżąco monitoring opinii konsumenckich oraz wyniki badań naukowych potwierdzają, że nasze produkty kompleksowo i holistyczne działają na ludzki organizm.

Przede wszystkim wzmacniają i regenerują go od wewnątrz (m.in. przeciwdziałają kruchości naczyń krwionośnych, zapewniają elastyczność ścięgnom, wspomagają pracę stawów, wspomagają procesy walki z osteoporozą, przyspieszają naturalne procesy bliźnienia się ran, niwelują skutki urazów i kontuzji).

Natomiast od strony zewnętrznej/estetycznej, pomagają m.in. przywrócić skórze elastyczność, nadać blask włosom, wzmocnić paznokcie i – co najważniejsze – utrwalić osiągnięte rezultaty.

Nasze preparaty dedykowane Klientom indywidualnym funkcjonują na rynku pod rozpoznawalną i cenioną marką Collagen La Pure.

Odbiorcom instytucjonalnym/ Kontrahentom zainteresowanym zakupem hurtowych ilości produktów, proponujemy specjalne warunki współpracy, obejmujące także możliwość produkcji pod ich własną marką – szczegóły w zakładce Produkcja Kontraktowa.